ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Чорне коло
95
Поделиться в соцсетях
Чорне коло

«39 ключів» завоювали велику популярність та прихильність читачів всього світу завдяки оригінальному та дуже заплутаному сюжету. Кожну книгу серії було написано окремим автором. Авторство першої та останньої (найголовніших книг циклу) належить Ріку Ріордану. Дія кожної книги відбувається у різних країнах та відкриває таємниці найвідоміших історичних постатей. Головні герої Емі та Ден Кехіли, брат та сестра, розв’язують складні задачі, щоб знайти 39 ключів, володар яких може підкорити собі весь світ. Пошуки ключів всевладдя ускладнюються тим, що цей скарб хочуть отримати й інші члени великої та могутньої родини Кехилів. І варто зазначити, що більшість з них підступні та дуже владні. Цікаво дізнатися, хто ж все таки отримає ключі до всемогутності?


Ледве вибравшись цілими і неушкодженими з найнебезпечніших єгипетських пригод, Емі і Ден отримують послання від таємничого незнайомця, яке підказує, де шукати наступний ключ у великій гонці за ключами і світовою могутністю. На цей раз учасникам належить відправитися у Росію, спробувати розгадати таємницю загибелі царської сім'ї і відшукати легендарну Бурштинову кімнату. Однак, як і завжди, на російських просторах Емі і Дена чекає безліч загадок, пасток і небезпек, тільки подолавши які вони зможуть наблизитися на ще один крок до заповітної мети.

Жанр: фэнтези

Карман П. 39 ключів. чорне коло / Патрік Карман. - Кн. 5 . Х. : Ранок, 2016, - 224 с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил