ПРОИЗВЕДЕНИЕ

До зустрічі з тобою
534
Поделиться в соцсетях
До зустрічі з тобою

Це зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам, про маленьке життя і велику надію, яка може витримати будь-які удари долі. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя…


Рецензия

У книзі розповідається про молоду дівчину Лу, яка працює офіціанткою, живе з батьками та сестрою у маленькому англійському містечку. Кафе, де вона працювала декілька років закривається і Лу змушена шукати нову роботу – так вона познайомиться із Віллом Трейнором, у якого після страшної аварії відмовили всі чотири кінцівки, але щонайгірше – чоловік втратив сенс та бажання жити. Ці двоє зустрінуться, щоб назавжди змінити світ одне одного.

Жанр: роман

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил

Другие произведения автора

Після тебе

Мойес Джоджо