ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Енна. Дорога до себе
53208
Поделиться в соцсетях
Енна. Дорога до себе

Головна героїня роману Ірина Христич, яка на протязі всього роману шукає саму себе, своє «я». А все починалось в далекі 1950-1960 роки ХХ століття, коли Ірина – Ірис лишається батьків, своєї домівки, улюбленого пса Клаповуха і потрапляє до дитячого будинку. В дитячому будинку Ірис починає жити новим, складним життям дитини-сироти, про яку ніхто не потурбується і не попіклується, бо батьків нема. Але в дитячому будинку немає спокою для дівчинки, бо весь час над нею і всіма останніми дітьми проводять досліди за допомогою вживання пігулок-вітамінок. Сирітство, дитячий будинок, у якому таких, як вона, намагалися не просто перевиховати, а й перепрограмувати.

Лікар Сніг, який працює у «княжому замку» вдочерив Ірис, щоб краще було робити експерименти над дівчинкою. Він намагався стерти пам’ять, щоб Ірис нічого не пам’ятала про своє минуле, мотивуючи це тим, щоб зробити людей щасливими – якою можна б було легко управляти.

Цей роман про сильну і переможну любов, як своєрідний код пам’яті, про доброту і милосердя.


Рецензия

Після автокатастрофи Енна нічого не пам’ятає про своє минуле. Пам’ять начебто стерли... І лише у снах до неї приходять незрозумілі видіння — там у неї є наречений, вона закохана та живе зовсім іншим життям. Іноді дівчина не розуміє, яке життя справжнє - наяву чи уві сні... Зустріч із незнайомцем змушує Енну шукати правду про себе. Але ця правда приголомшує...

Роман Надії Гуменюк «Енна» викликав масу хвилювань та емоцій. Вже з перших рядків було ясно, що це книга, яка в скорому часі стане однією з улюблених в українського читача.

Жанр: роман

Гуменюк Н. Енна. Дорога до себе. - Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 256 с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил