ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Хірург
190
Поделиться в соцсетях
Хірург

У романі «Хірург» маніяк-убивця полює на самотніх жінок, які нещодавно були зґвалтовані, він проникає в їхні квартири та, перед тим як убити беззахисних бідолах, проводить страшні ритуали.
Письменниця Тесс Ґеррітсен створила справжній детективний трилер, який викликає почуття тривожного очікування і хвилювання. Моторошні криваві подробиці з операційного стола, жахливі описи з місць злочину, специфічні сповіді самого вбивці, неймовірні припущення від головних дійових осіб, які можуть виявитися правдою, – все це читач знайде на сторінках роману «Хірург», написаного легко і невимушено, немов упевненою рукою лікаря, який ковзає скальпелем по рівній тілесній поверхні.

P.S. За мотивами серії романів Тесс Ґеррітсен у США на каналі TNT вийшов серіал-процедурал «Ріццолі й Айлз», що складається з семи сезонів. Головні ролі зіграли американські актриси Енджи Гермон і Саша Александер. На жаль, більшість прихильників книжок письменниці були розчаровані, оскільки серіал за змістом відрізняється від книжок, а жанрово не зовсім схожий на детективний трилер.

Жанр: триллеры

Ґеррітсен Т. Хірург : роман / пер. з англ. Н. Гоїн. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 352 с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил