ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Казки на ніч
122
Поделиться в соцсетях
Казки на ніч

Ці короткі історії-новели, які писалися щодня протягом року вбирали в себе прожите за день, враження від особливих зустрічей, телефонних розмов або спілкування з бійцями чи волонтерами під час поїздок в зону АТО. Від Майдану й до війни в серці лишається багато різного, і це нам із вами ще потрібно навчитися переживати без нових втрат. «Казки на ніч» від Горового стали традиційним вечірнім читанням для багатьох друзів і читачів у Фейсбуці. Про людей, їхні прості, але глибокі історії. З акцентами, і без остогидлих повчань «як жити». Нариси для роздумів і думок, що своєю чесністю, ніби вода, точать камінь кожного, хто «присів» на їхнє щовечірнє читання.

Втім книжка не є простим копіюванням ФБ-текстів. До неї відібрані лише ті історії, які можуть показати прожите нами, примусити пережити це так, як переживали ми або просто передати майбутнім дітям образ України сьогодення. Розділ «В тиші» — це історії з України поза лінією фронту, «На межі» — історії з території АТО, «Трохи далі» — окупована територія, «Десь» — розповіді з різних місць і P.S. — кілька нотаток Автора.

Жанр: новели

Горовий Р. Казки на ніч. - Х.: «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. - 244с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил