ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Любов на лінії вогню
29
Поделиться в соцсетях
Любов на лінії вогню

Він і Вона. Почуття на лінії вогню, які увібрали і високу любов, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям. У збірці Васіліси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття.

Ця книга не тільки про взаємини чоловіка і жінки, адже не всі історії про любов – це стосунки між протилежною статтю. Це перш за все сповідь про любов до людей, до країни, до життя, про справжню дружбу і звичайно про кохання.

Збірка молодої авторки містить 30 оповідань, де гармонійно сплелися разом реальні події, документальні факти і відверті почуття: щирість, патріотизм та віра в майбутнє України.


Рецензия

«Я була на фронті протягом двох років. Людина не може довго знаходитися на війні, це перш за все емоційно і фізично важко, тому я повернулася. І тут я зрозуміла, що мені багато є чого сказати, але хотілося розповісти не про кров, бруд, стрілянину, - цього ми і так достатньо бачимо і чуємо, а про справжні теплі стосунки, підтримку, про любов на лінії вогню», - Васіліса Трофимович.

Жанр: новели

Трофимович, Васіліса . Любов на лінії вогню : / Васіліса Трофимович. - Харків : Фоліо , 2016. - 153 с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил