ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Мандрівки без сенсу і моралі
643
Поделиться в соцсетях
Мандрівки без сенсу і моралі

Ірен Роздобудько в своїй новій книзі переконує нас, що "світ малий", та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності.
Саме це є найпривабливішим у мандрах - перестрибнути часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...


Рецензия

Авторка змогла розповісти про кожну країну досить цікаво і особливо. На додаток, ще є кольорові фото з подорожей Роздобудько, а також зазначені рецепти національних блюд кожної країни. Також, сподобалося, що Ірен згадала відомих письменників з кожної країни та порадила, які їх твори варто прочитати.
Тож, мандрівки без сенсу і моралі, разом з Ірен Роздобудько, виявилися досить приємними і пізнавальними.

Жанр: повесть

Роздобудько І. Мандрівки без сенсу і моралі. - К.: Нора-Друк, 2011. - 192 с.
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил