ПРОИЗВЕДЕНИЕ

Таємниця галицького Версалю
27
Поделиться в соцсетях
Таємниця галицького Версалю

Роман письменниці «Таємниці галицького Версалю» написаний на основі реальних історичних фактів.
Історія, що лягла в основу, авторка вміло вплела в історичні події того часу. Тлом для захопливої історії кохання між Гертрудою Комаровською та Станіславом Потоцьким стали події середини 18 століття, коли Річ Посполита переживала епоху занепаду.

Станіслав Потоцький сьогодні відомий як засновник та меценат Уманського парку «Софіївка», який присвятив своїй дружині. Проте книга авторки розповідає про перше та справжнє юнацьке кохання магната – почуття до шляхтички Гертруди Комаровської. Про те, що стало на дорозі двох закоханих, чому молодий юнак був змушений відмовитися від своїх почуттів і розповідає роман авторки.

Юний 20-ти річний Потоцький – єдиний син та спадкоємець одного із найбагатших магнатів польської шляхти. Проте саме такий статус наклав на хлопця, що насправді мріє про літературу та театр, і певні зобов’язання. Найперше – по відношенню до своїх батьків, які бачать Станіслава майбутнім королем Польщі. Хлопець лише формує свій світогляд. Тому легко відступає перед авторитетом своїх владних та навіть жорстоких батьків. Станіслав відмовляється він власних мрій та намагається у всьому догодити найперше саме їм.

Все змінюється, коли юнак Потоцький знайомиться із 16-ти річною Гертрудою. У миті їхніх таємних зустрічей він розуміє чого саме хоче від життя і бачить поряд із собою попри нав’язаний батьками шлюб із іншою саме її. Так, вперше він йде проти волі батьків та бере таємний шлюб із дівчиною.

Проте чи був такий крок лише способом довести собі самому власну самостійність чи підтвердженням щирих почуттів? Що обере Потоцький – владу та заможне життя чи кохання? Ці та інші питання постають перед закоханими, коли родина Потоцьких дізнається правду.


Таку книгу буде цікаво читати усім, хто цікавиться маловідомими, проте цікавими подіями із нашої історії не залежно від віку.

Жанр: роман

Пахомова Т. Таємниця галицького Версалю. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.

Где можно взять книгу:
Центральная городская библиотека им. Л.Толстого
Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил