Публикация

День захисту дітей у бібліотеці
~3 мес. назад68
Поделиться в соцсетях

Ось уже більше як 60 років на початку червня світова громадськість відзначає світле і надзвичайно гуманне свято – Міжнародний день захисту дітей.
Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. В Україні цей день відзначають з 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об’єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок. День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни. Кожного року працівники Центральної дитячої бібліотеки організовують для дітей велике змістовне свято. Так і цього року. Пізнавально - розважальне коло «Діти - планети нашої цвіт» було організовано і проведено для учнів пришкільного літнього табору початкової школи №13. На початку зустрічі бібліотекарі говорили дітям про те, що не у всіх дітей сьогодні щасливе дитинство, тисячі не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. Тому різні громадські організації борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. Потім під веселий музичний супровід розпочалося дружнє коло. Діти відгадували загадки та прислів’я про літо, давали відповіді на запитання вікторини «Крок за кроком», прийняли участь у літературному конкурсі «Книги читай, більше пізнавай», активно змагалися у рухливих і веселих іграх: «Передай м’яч по колу», «Книжковий теніс», «У бабусі на подвір’ї», «Веселі рибалки»,а також користувалися послугами Інтернету. Цей захід згуртував дітей, об’єднав їх у дружнє коло в якому вони фотографувалися на пам’ять.

Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил