Публикация

Диво - перлина: моя рідна Сумщина
~3 мес. назад64
Поделиться в соцсетях

Мабуть кожна людина вважає, що її місто, де вона народилася і живе, – найкращий куточок землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине та неповторне. Неповторному і прекрасному місту Шостка та Сумській області був присвячений краєзнавчий етюд «Диво-перлина: моя рідна Сумщина», який пройшов у Шосткинській Центральній бібліотеці для дітей. Гостями та учасниками заходу стали користувачі : учні ЗОШ №13, 4-А класу .
Бібліотекарі підготували для своїх читачів літературознавчий екскурс до музею Пантелеймона Куліша ,під час якого діти здійснили історичну подорож в літературне минуле краю, познайомилися з його багатою історією і славними традиціями. Провідний бібліотекар
Плєхова Г. В. розповіла дітям про дитячі та юнацькі роки Пантелеймона Куліша, його багату та різноманітну літературну спадщину. Відвідавши музей учні перейнялися духом творчості талановитого майстра слова, який залишив своєму народові велику духовну спадщину й частку свого серця та зробили запис-подяку в книзі відгуків.
В рамках заходу учням була презентована книжкова виставка-вікторина «Десять «чому?»про наш край», яка дає відповіді на запитання та знайомить з визначними місцями Сумського краю, літературою, сьогоденням та його героями. Біля виставки був проведений огляд літератури «Люби і знай свій рідний край».
Також відвідувачі заходу познайомились з людьми, які залишили добрий слід в історії Сумщини, переглянувши мультимедійну презентацію «Славетні імена Сумщини».
В житті кожного народу настає час, коли виникає потреба озирнутися назад, відчути себе частиною тієї великої спадщини, яка залишилася нам від минулого і запитати себе: «Хто ми такі є?». Дати ж відповідь на це запитання можна, лише вивчаючи свій край, його минуле і сьогодення.

Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил