Публикация

Конкурс для читачів літнього віку «Моя книжкова полиця»
~1 г. назад396 1
Поделиться в соцсетяхГромадська організація «Форум видавців» запрошує пенсіонерів до участі у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання».

Учасникам Конкурсу необхідно написати історію про особливу для них книгу чи свою домашню бібліотеку. Обсяг тексту: до 3600 знаків.

Вимоги до учасників: вік 55+, можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 16 по 18 вересня 2016 р.

Текст необхідно надіслати до 19 серпня 2016 на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити Конкурс «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: Форум видавців, вул. Шота Руставелі 7, оф. 218, м. Львів, 79005. Обов’язково потрібно вказати: ім’я, прізвище, номер телефону, вік, поштову адресу.

Журі Конкурсу обере трьох переможців, які отримають запрошення на 23 Національний книжковий «Форум видавців у Львові». Оголошення переможців відбудеться 16 вересня 2016 року під час гала-концерту за участі відомих українських виконавців.

Переможці Конкурсу також отримають безоплатні подарунки (комплекти книжок) на книжковому ярмарку у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Інформація про переможців Конкурсу буде оприлюднена на сайті bookforum.ua та у партнерських ЗМІ.

Проїзд та проживання переможців Конкурсу забезпечують організатори.

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» проводиться з 2012 року у межах Національного книжкового «Форуму видавців у Львові». Організатор – ГО «Форум видавців». Це акція для пенсіонерів, спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, соціалізацію пенсіонерів, їх залучення до культурних активностей та спілкування, а також популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві. Щорічно заходи акції безкоштовно відвідує понад 10 тисяч осіб пенсійного віку, які мають можливість придбати книжки за знижками від видавництв-партнерів на книжковому ярмарку, зустрітись з улюбленими авторами та інтелектуалами, а також відвідати інші заходи спеціальної програми.

Комментарии - 1

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов
 • Вячеслав Киричок гость ~11 мес. назад
  Приймав участь у конкурсі. Сьогодні отримав лист про результати конкурсу.

  Доброго дня,

  Ще раз дякуємо Вам за участь у конкурсі "Моя книжкова полиця", надіємось на Вашу участь і на наступного року. Нам було джуе приємно отримати таку велику кількість листів. Ваші історії - це щось неймовірне, у них стільки тепла і доброти. Дякуємо Вам за те, що любите читати, читаєте і навчаєте інших читати.

  На нашу адресу надійшло понад 100 творів зі всієї України. Лідерами стали Одеська, Запорізька, Київська, Дніпропетровська, Луганська та Волинська області, не бракувало листів від львів’ян та мешканців Львівської області.

  Незалежне журі до складу якого увійшли літературознавець Андрій Дрозда, письменниця та редакторка Ніна Бічуя та координаторка благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» Мар’яна Павловська, обрало переможців.

  Ними стали:

  Василь Кондратенко, м. Одеса
  Ольга Степанко, м. Тростянець (Сумська обл.)
  Віктор Пойдін, смт. Новопсков (Луганська обл.)
  Олександр Терлецький, м. Львів
  Любов Івасюта, м. Львів


  Журі також відзначило ще два твори – Галини Юхман (с. Млиниська, Львівської обл.) та Таїсії Гайдукевич (м. Стрий, Львівської обл.).

  Вітаємо переможців та чекаємо 16 вересня у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької о 18.00 на гала-концерті благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», під час якого відбудеться вручення дипломів та подарунків. Переможці отримають комплект книжок.

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил