Публикация

Літо зовсім не для скуки чим скоріше книгу в руки.
~2 мес. назад41
Поделиться в соцсетях

Центральна дитяча бібліотека прагне до максимального розкриття змісту своїх ресурсів для користувачів. Дієвим засобом впливу на формування читацької уваги є неформатні наочні форми роботи, це-книжкові інсталяції. Вони завжди привертають увагу всіх, хто відвідує бібліотеку, занурює їх в атмосферу особливого ставлення до книги.
Такою є виставка інсталяція «Літо запрошує читати», на якій розмістилися найулюбленіші книги багатьох поколінь дітей: вірші, казки , оповідання. А це твори Р.Кіплінга, А. Ліндгрен, Г.К. Андерсена, В.Короліва-Старого, Е.Успенського, українські казки та інші.
Особливо привертає увагу дітлахів казковий персонаж Баба Яга, яка закликає до подорожей, а веселі книжкові чоловічки тягнуться своїми рученятами до відвідувачів бібліотеки, запрошуючи їх до читання. Чудеса розпочинаються тодi, коли діти беруть в руки книги. А де ж іще можна зустрітися з справжніми чудесами, як не в бібліотеці? Ця книжкова інсталяція спрямована на те, щоб не зважаючи на швидкість нашого часу, дитина зупинилась і провела декілька яскравих моментів з книгою.

Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил