Публикация

Виставка родинної майстерності
~25 дн. назад26
Поделиться в соцсетях

Наше місто багате на талановитих рукодільниць, а інколи трапляються й цілі творчі родини! Тож сьогодні знайомимось з вишивками сім' ї Раїси Василівни Левдік. Родинний рукодільний спадок - великий і різноманітний. Це й дало змогу організувати в центральній міській бібліотеці виставку «Родинне вишивання». На ній - вироби з домашньої скарбнички. Прабабусині, бабусині рушники - обереги, скатертинки, картини передаються з покоління в покоління.
“Этому рушнику — около 120 лет. Чем уникален? Здесь полотно необыкновенное. Даже не видно, как посчитать. Поэтому на нем счетный крестик, который отработала сама мастерица,» - розповідає Раїса Василівна, представляючи найстарший експонат. А самий унікальний – це розшита бісером корсетка: вона переходить уже до п’ятого покоління родини. На виставці експонується також весільний рушник мами Раїси Левдік. У самої майстрині є багато цікавих авторських виробів із застосуванням старовинних технік вишивання. На виставці можна побачити техніки вишивання нашого краю, Новгород-Сіверщини, Полтавщини, Лемківщини.
«Мистецтво прикрашати тканину вишивкою дуже популярне в сучасному світі. Вишивка стала своєрідним брендом сучасного рукоділля, вона переживає новий розквіт. В експозиції «Родинного вишивання» близько 80 робіт. І це тільки частина доробку родини. Роботи випромінюють стільки тепла і любові, що виникає відчуття, ніби повертаєшся в рідну батьківську хату, у сповиток дорогих оберегів», - знайомить присутніх з творчою історією родини бібліотекар Анжеліка Пенкіна.
Починаючи з 25 липня і до середини серпня 2017 року обов’язково завітайте до бібліотеки і помилуйтеся величезною кількістю красивих рушників, серветок, картин та інших цікавих виробів!

Комментарии - 0

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил