Публикация

Зустріч з інспектором ювінальної превенції
~4 мес. назад131 1
Поделиться в соцсетях

Цікаво і змістовно пройшов правовий компас «Права, гарантії та захист», який відбувся 20 квітня на юнацькому відділі центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого.

Інспектор підрозділу превентивної діяльності ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції, лейтенант Яна Олегівна Волк розповіла учням 10-а класу спеціалізованої школи №1 про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх у разі вчинення ними правопорушень, акцентувала увагу на небезпеці участі у суїцидальних групах соціальних мереж, застерегла від інтернет- шахрайства та порекомендувала дотримуватись правил безпечної роботи в інтернет-мережі.

«Правопорушення та злочини для підлітків досить часто – акт сміливості, самоствердження. Найбільш поширені правопорушення серед підлітків – це паління цигарок, вживання слабоалкогольних напоїв та пива в громадських місцях, перебування в розважальних закладах після 22:00 без супроводу дорослих. За вчинення адміністративних і кримінальних злочинів на обліку в підрозділі знаходяться 32 дитини, з них 5 дівчат. 28 підлітків проживають у нашому місті, 4 – в Шосткинському районі», - зазначила Яна Олегівна. Вона закликала учнів не залишатися наодинці зі своїми проблемами, а відразу звертатися по допомогу до працівників сектору ювенальної превенції, який знаходиться в кабінеті №35 Шосткинського відділу поліції.

А ще учні переглянули навчальний мультфільм «Абетка прав» та відповіли на питання правознавчої вікторини.

Комментарии - 1

Вы можете писать комментарии в качестве гостя или авторизируйтесь
Осталось 512 символов
  • ювінальної превенції? гость ~3 мес. назад
    А по-человечески назвыть не получилось?

Содержание и тон Вашего комментария могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной публикации. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.

Полная версия правил